خدمات نظافت شرکت ها شامل چه چیزی می‌شود؟

خدمات نظافت شرکت شامل غبار روبی، جارو کشی و طی کشی، نظافت سرویس بهداشتی و جابجایی زباله می‌شود. علاوه بر غبار روبی و پاکسازی محل شرکت، خدمات نظافت شرکت شامل غبار روبی و تمیز کردن تلفن های رومیزی، داخل و بیرون مایکرویو ها، شیشه ها و پنجره ها و سایر قسمتهایی می‌شود که بیشتر شرکت‌های نظافتی از آنها چشم پوشی می‌کنند.

ارسال نظافتچی ثابت برای شرکت ها

در صورت تمایل مدیران امکان بستن قرارداد برای ارسال نظافتچی در روزهای مورد نظر امکان پذیر می‌باشد. آریاپاک براساس درخواست مشتری، سرویس های ویژه‌ای را نیز به منظور پاسخ به نیازهای بلند مدت صاحبان شرکت ارايه می‌دهد.

امکان نظافت در خارج از ساعات اداری

با توجه به قابل اعتماد بودن نیروهای آریاپاک در صورت تمایل می‌توانیم نظافت دفتر کار شما را به صورت شبانه (زمانیکه کسی در آنجا نباشد) انجام دهیم تا هیچ اختلالی در انجام وظایف کارکنان‌تان صورت نگیرد.

صرفه جویی در هزینه های شرکت

نظافت دفتر کار یکی از هزینه های جاری شرکت است که با مدیریت صحیح و برونسپاری نظافت شرکت به یک شرکت خدمات نظافتی معتبر می‌توان هزینه های نظافت دفتر کار را کاهش داد.

ضمانت نیروهای خدماتی شرکت و بیمه بودن آنها

اگر در هنگام انجام خدمات نظافتی در دفتر کار شما اتفاقی رخ دهد، نظافتچی های شرکت تحت پوشش بیمه قرار دارند و هیچ مسئولیتی شامل شما نمی‌شود.

اعزام نظافتچی آموزش دیده و تایید شده

افراد زیادی می‌توانند خدمات نظافتی ارائه دهند، اما نیروهای حرفه ای و تایید شده شرکت خدمات نظافتی آریاپاک برای انجام کارها بطور صحیح و موثر آموزش دیده اند.

صدور صورتحساب دوره ای

صاحبان شرکت ها جهت انجام نظافت شرکت خود می‌توانند قرارداد ماهیانه تنظیم کنند و صورتحساب خود را به صورت ماهیانه پرداخت کنند.