شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 77591473

نقاط تمایز و مزایای شرکت نظافتی آریاپاک

شرکت خدمات نظافتی آریاپاک سعی در ارایه خدمات متمایزی است تا بتواند علاوه بر کسب رضایت مشتریان خود، سهم بیشتر از بازار صنعت نظافت را در دست بگیرد. به همین جهت ما آموزش های تخصصی به نیروهای خدماتی خود ارایه می دهیم.

مزایای استفاده از خدمات نظافتی شرکت آریاپاک

ما سعی می‌کنیم به شما برای داشتن محیطی تمیزتر و سالم‌تر کمک کنیم.

خدمات ما را با خدمات نظافتی که از دیگر شرکت‌ها دریافت کرده‌اید مقایسه کنید تا مطمئن شوید آنگونه که سزاوارش هستید به شما خدمات نظافتی ارائه می‌شود.

شرکت آریاپاک
برخی شرکت‌های نظافتی
خدمات نظافتی بهداشتی
کارکنان آریاپاک دوره های بهداشتی را طی کرده‌اند و برای پاکیزگی هرچه بیشتر محل مورد نظر تلاش می‌کنند.
نظافت بدون دقت و غیربهداشتی
استفاده از دستمال‌های مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و دفتر کار، که باعث انتقال میکروب و بیماری می‌شود.
پرسنل حرفه ای و آموزش دیده
شرکت آریا پاک متعهد به اعزام نیروهای حرفه ای و باتجربه در صنعت نظافت است.
استخدام مهاجران بی تجربه
استخدام بدون آموزش مهارت‌های نظافتی مورد نیاز و عدم حمایت از نظافتچی های محلی.
نیروهای قابل اعتماد
نیروهای خدماتی آریاپاک دارای گواهی عدم اعتیاد و عدم سوءپیشینه هستند و در هنگام اعزام به محل کار، برگه ماموریت مهر شده شرکت را به همراه دارند.
اعزام نظافتچی ناشناس
برخی از شرکت های خدماتی حتی ضمانت و اطلاعات کاملی از کارکنان خود ندارند، که می‌تواند باعث بروز مشکلاتی برای شما شود.
مشاوره مواد شوینده حرفه‌ای
کارشناسان آریاپاک با توجه به محل و نوع نظافت به شما مشاوره انتخاب موادشوینده ارایه می‌کند.
یک شوینده برای همه جا!
شوینده ها و مواد پاک کننده غیرتخصصی برای سطوح مختلف می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود.
خدمات نظافتی تخصصی
تمیز کردن فرش و مبلمان، پاک کردن لکه های سرسخت و تمیزکردن شیشه ها و پنجره ها به صورت تخصصی و دیگر خدمات تخصصی
فقط موارد پایه
عدم ارایه خدمات تخصصی باعث افزایش هزینه ها و هدر رفتن وقت با ارزش شما خواهد شد.

۱۰ ویژگی برتر آریاپاک که با آن آشنا نبودید؟!

وقتی شرکت نظافتی آریاپاک تصمیم گرفت تا خود را در زمینه نظافت منزل، نظافت دفتر، نظافت اداره و به طور کلی هولدینگ نظافتی، حرفه‌ای شود، بر آن شد تا تمام ویژگی‌ها و دارایی‌‎های مناسب را برای موفقیت در خود داشته باشد و رقبای خود را به معنای واقعی کلمه در گرد و غبار رها کند.

در اینجا ۱۰ ویژگی برجسته شخصیتی وجود دارد که ما معتقدیم همه نظافتچیان و صاحبان مشاغل نظافت برای موفقیت باید داشته باشند. با انتخاب آریاپاک برای نظافت منزل و محیط کار، شما از تمامی این مزایا برخوردار خواهید شد.

مهارت‌ها و صلاحیت‌ها

دانش کامل و درک چگونگی تمیز کردن مهم است، اما این مسئله فقط در مورد شناخت ضد ویروس، قارچ و باکتری نیست. شرکت نظافتی آریاپاک نه تنها از نحوه تمیز کردن مسئولانه و استفاده ایمن از مواد شیمیایی تمیز کننده و ضد حساسیت برخوردار است، بلکه با توجه به نیاز شما و محیط شما (مانند نظافت محل کار و یا نظافت انبار) از مواد مناسبی استفاده میکند تا در نهایت حد ممکن از تمیز بودن و البته سالم ماندن محیط شما اطمینان حاصل نماید.

ابزار مناسب نظافت

برخی از افراد بر این باورند که “این فقط ابزار شما نیست که برای شما کار میکند، بلکه نحوه استفاده از آن است.” این امر در مورد تجهیزات نظافت نیز صادق است. استخدام یک تمیزکار حرفه‌ای و برجسته لزوماً به معنای استخدام کسی نیست که از ده‌ها ابزار یا لوازم مختلف استفاده میکند، بلکه دانستن اینکه کدام ابزار و محصولات تمیز کننده و بهداشتی چندکاره واقعا ضروری هستند و چگونه از آنها به درستی و به روشی ایمن استفاده شود؛ آن فرد را یک تمیزکار مسئول و حرفه‌ای به حساب می‌آورد.

چرا آریاپاک

تعهد به نظافت کامل

البته حضور در حرفه نظافت همیشه با چالشهای فراوانی روبرو است. به عنوان مثال، هر از گاهی با چند چالش نامطلوب نظافت روبرو می‌شویم که بسیاری دیگر از آن دوری میکنند. آریاپاک، با عطف به این شرایط، آرام، کارآمد و حرفه‌ای برخورد می‌کند.

اشتیاق برای جلب رضایت

آریاپاک یک محیط دلپذیر را برای شما ایجاد میکند. صرف‌نظر از اینکه در کدام اتاق و یا محیط مشغول ارائه خدمت به شما است، آریاپاک اطمینان حاصل میکند که تمام نقاط محیط شما حتی با داشتن لکه‌های سرسخت، بی نقص به شما تحویل شود. تمیز کردن هر گوشه‌ای از اتاق و محل کار شما برای گرفتن هر ذره‌ای از گرد و غبار و یا هر نوع از آلودگی تخصص ماست. آریاپاک هیچ گونه کثیفی را پشت سر نمی‌گذارد.

اهمیت به سلامت کارکنان

نظافتچی و تمیزکار حرفه‌ای بودن کار سختی است. ایشان مستلزم این هستند که چند ساعت پشت سر هم روی پای خود بایستد و حرکت کنند و معمولاً نیاز به برداشتن و حمل وسایل غالباً سنگین و محصولات تمیزکننده دارند. به علاوه در شرایط سخت این روزها اطمینان از سلامت کارکنان و نیروهای اعزامی آریاپاک در اولویت اصلی ما قرار گرفته است. در کل، سلامتی کارکنان آریاپاک به ما کمک میکند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم و در عین حال در جلوگیری از انتشار بیماریهای مختلف ماند کرونا نقش برجسته‌ای داشته باشیم.

آداب معاشرت

بسته به محیط کار، نظافت حرفه‌ای می‌تواند شغلی بسیار اجتماعی باشد که مستلزم کار در کنار و با بسیاری از کارکنان دیگر یا اعضای عمومی در طول یک شیفت است. کارفرماهای محترم همیشه از داشتن نیزوهای مودب و متعهد به حریم شخصی آنها استقبال می‌کنند. به طور کلی یکی از برجسته‌ترین ویژگیهای آریاپاک، استخدام نیروهای با روابط عمومی بالا و متعهد است.

داشتن شخصیت گرم و دوستانه یک ضرورت است و آریاپاک که خدمات نظافت منزل در تهران و دیگر مکانهای شما مانند خدمات نظافت اداره و خدمات نظافت محل کار را ارائه میکند؛ در به کار گرفتن این نیروها واقعا حساس است. چه کسی نمی‌خواهد تمیزکاری را استخدام کند که با لبخند خدمات ارائه می‌دهد و از کار خود واقعاً لذت می‌برد؟

شرکت نظافتی آریاپاک

سازگاری

برای موفقیت در تجارت نظافت تمام اماکن اداری و منازل و محل کارها، آریاپاک استانداردهای بالایی داشته و هر بار با اطمینان و راحتی از آنها پیروی میکند. تمیز کردن عالی به این معنی است که همه می‌دانند که می‌توانند برای انجام یک کار درخشان به آریاپاک اعتماد کنند.

قابل اعتماد بودن

به عنوان یک نظافتچی حرفه‌ای، اغلب دسترسی به یک ساختمان یا تأسیسات و منازل، هنگامی که هیچ کس دیگری در اطراف نیست، به تمیزکار واگذار میشود. داشتن یک شخصیت قابل اعتماد، نیروهای متعهد و پاک و همچنین توصیه‌ها و توصیفات کارفرمایان ما، این اطمینان را میدهد که شما در حال انتخاب درستی هستید.

ادراک

نظافت موثر، هوشمندانه و ایمن به سطح بالایی از شهود نیاز دارد. ما می‌دانیم چگونه میتوانیم با تجهیزات مناسب و با کمترین مزاحمت برای اطرافیان خود؛ کار را با کمترین هزینه و در زمان مقرون به صرفه انجام دهیم. نظافت حرفه‌ای یک ذهن تیز میخواهد، به خصوص اگر می‌خواهیم کارمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

نوآوری

دنیای نظافت حرفه‌ای به سرعت در حال حرکت است و نوآوری‌های جدیدی مانند تمیزکننده‌های کف با تکنولوژی بالا و دیگر فناوری‌های تمیز کننده دائماً بازار را متحول میکنند و روندهایی مانند محصولات نظافتی سازگار با محیط زیست، استانداردهای جدیدی را تعیین میکنند. این سرعت رشد سبب شده که کارفرمایان انتظار داشته باشند، آریاپاک از آنها پیروی کند.

بسیار لذت بخش است که ما یک قدم جلوتر از رقبای خود ایستاده‌ایم و از این نوآوری‌ها و روندهای نوظهور پیروی می‌کنیم. آریاپاک همیشه به فکر راه‌های جدید است تا آنها را در کارهای روزمره خود و استراتژی مشاغل تمیز کردن خود بگنجاند.