برای دفتر کار چه نوع پرده ای مناسب است؟


پنجره های دفاتر و محیط های کار نیز نیازمند طراحی و تزیینات مناسب هستند. توانایی ها و فرصت های کاری تاحد زیادی به محیط مناسب بستگی دارند.

دفتراداری مکانی است که ما بیشترین ساعات روز را در آن سپری می کنیم. نزدیک به ۸ تا ۹ ساعت در روز درون یک اتاق، خسته کننده خواهد بود. به همین خاطر تنظیم فضای اتاق از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین به منظور افزایش انگیزه و انرژی کارمندان باید بهترین راهکار برای پنجره های دفتر کار در نظر گرفته شود.

Read More

4 نکته برای مدیریت بهتر نظافت منزل

آیا وقتی به نظافت منزل فکر می‌کنید، استرس می‌گیرید؟ در اینجا 4 راه ساده برای انجام هر چه بهتر کارهای نظافت خانه را برایتان توضیح می‌دهیم.

کارهای خانه تنها یکی از کارهایی است که باید در خانه انجام دهید. مهم نیست چه اتفاقی در زندگی ما می‌افتد، ما نمی‌توانیم در کنار سینک پر از ظرف غذاهای کثیف و یا سبد لباس های شسته نشده که بوی گندی ایجاد کرده اند، بایستیم.

Read More

چرا نیاز به تغییر دکوراسیون داریم؟

فرقی نمی‌کند که در آپارتمان اجاره ای زندگی می‌کنید یا خانه شخصی خودتان و یا خانه سازمانی. جایی که شما آن را خانه خود می‌نامید، حریم شماست! اکنون مسئله این است که خانه خود را چگونه تزئین کنیم!

خانه فضای شخصی شماست. مکان آرامش تان و جایی است که شما می‌توانید آن کسی باشید که واقعا هستید. نیازی نیست که مراقب رفتار یا کلمات خود باشید و یا طبق انتظارات دیگران زندگی کنید. خانه شما یک ضمیمه از خودتان است. اگر قرار باشد مردم شما را از روی محل زندگی تان قضاوت کنند، بر اساس شهرهایی مانند تبریز، اصفهان، شیراز یا تهران که در آن زندگی می‌کنید نخواهد بود، بلکه خانه شما معیار قضات خواهد بود.

Read More

چگونه بهترین شرکت نظافتی را انتخاب کنیم؟

زندگی در محیطی تمیز نه تنها از نظر زیباشناسی خوشایند است، بلکه می‌تواند به بهبود تمرکز و کاهش سطح استرس نیز کمک کند

از آنجا که اغلب ما زندگی پرمشغله ای داریم، به سختی وقت می‌کنیم که تمام گوشه کنار خانه را نظافت کنیم. امروزه ضرب‌المثل « زمان طلاست » برای بسیاری از متخصصان صادق است. شما زمانی که صرف انجام کارهای نظافت منزل می‌کنید، را می‌توانید صرف مطالعه و توسعه مهارت‌ها و یا انجام کارهای تخصصی خود کنید که نهایتا باعث افزایش درآمد چشمگیری می‌شود.

Read More

قبل از شروع کسب و کار خانگی بخوانید!

شروع کسب‌وکار خانگی با چالش‌های منحصر به فرد خود همراه است و هر فرد دلیل خاص خود را برای شروع یک کسب و کار خانگی دارد. برخی افراد می‌خواهند یک کسب‌وکار را آغاز کنند، اما بودجه کافی برای کار در فضای اداری ندارند. برخی دیگر احساس می‌کنند که هنگام کار در خانه بهتر می‌توانند تعهدات مالی و خانوادگی خود را اجرا کنند. در سال‌های اخیر، کسب و کارهای خانگی به بخش مهمی از اقتصاد آمریکا تبدیل شده‌اند.

Read More