شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 77591473

نظافت منزل توسط خانم نظافتچی

نظافت منزل توسط خانم ها معمولا با دقت و ظرافت بیشتری انجام می‌شود. برای رزرو نیروی نظافتچی خانم با شماره های آریاپاک تماس بگیرید.

اعزام نظافتچی حرفه ای خانم

خدمات نظافت منزل یکی از کارآمدترین انواع خدمات است که این روزها بیش از گذشته خواستار دارد. چرا که اغلب افراد حتی اگر توانایی فیزیکی انجام امور نظافتی منزل خود را داشته باشند، به دلیل مشغله فراوان وقتی برای این کار ندارند. شرکت نظافت منزل آریاپاک، با اعزام نظافتچی خانم کمک حال بزرگی برای تمامی خانم هایی است که به هر علتی نیاز به فردی مورد اعتماد برای انجام امور شستشو و تمیز کاری دارند.

بسیاری از افراد یا شرکت ها به صورت هفتگی از نیروهای نظافتی خانم کمک می گیرند یا برخی دیگر در زمان خانه تکانی یا پیش و پس از برگزاری مجالس و تولدها که خانه بسیار آشفته می شود، شرکت نظافت منزل و نیروهای جوان و با انرژی آن را برای کمک رسانی خبر می کنند.

نظافت منزل توسط خانم شامل چه خدماتی می‌شود؟

  • انجام نظافت روتین و معمولی ساختمان نظیر گرد و خاک گیری، تی کشیدن، تمیز کردن سرویس بهداشتی، جارو کشیدن، تمیز کردن آشپزخانه و اتاق ها و امثال این موارد می شود. این نوع نظافت متداول ترین نوع خدمات شرکت نظافتی است و در طول سال عده بسیاری به صورت هفتگی یا ماهیانه آن را درخواست می کنند.
  • تمیز کردن و شستشوی دیوارها و پنجره ها که اغلب در روزهای پایانی سال درخواست می شود.
  • تمیز کردن و تی کشیدن راه پله ها و نرده ها معمولا به صورت هفتگی توسط هیئت مدیره ساختمان درخواست می گردد و شستشوی دیوارهای راهروی ساختمان ها اغلب در پایان سال درخواست می شود.
  • شستشوی پارکینگ و حیاط و شستن جای روغن وسایل نقلبه از کف پارکینگ با کف.
  • شستشوی فرش یا حتی مبلمان منزل.
  • امور مربوط به خانه تکانی که در ماه های پایانی سال انجام می شود. به دلیل تقاضای بسیار برای این نوع خدمات نظافتی، توصیه می شود که کمی زودتر از زمان مورد نظر، با شرکت نظافتی تماس بگیرید.

باوجود اینکه کارگر خانم برای نظافت منزل می‌توانند تمام خدمات ذکر شده را انجام دهند، با این حال برای وظایف دشوار توصیه می‌شود از کارگر نظافتچی آقا استفاده کنید.

ویژگی های نیروهای نظافتچی منزل خانم آریاپاک

  • حضور به موقع نیروهای نظافتی خانم در محل و شروع فوری به کار، یکی از ویژگی های نیروهای شرکت نظافتی است که برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان شرکت، اهمیت بسیاری دارد.
  • طبق خواسته شما عزیزان، تمامی نیروهای این شرکت مرتب و آراسته بوده و نظافت شخصی خود را که برای کارفرما بسیار مهم است، رعایت می کنند.
  • شرکت نظافتی به هنگام استخدام نیروهای نظافتی آقا و خانم خود در مورد سوابق کیفری آنان تحقیق به عمل می آورد تا کوچکتری مشکلی برای مشتریان شرکت ایجاد نشود. به همین سبب نیروهای نظافتی افرادی مورد اعتماد هستند.
  • کلیه نیروهای نظافتی ملزم به رعایت احترام و ادب هستند و می توانید از خوش اخلاقی آنان مطمئن باشید.