شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 77591473

نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان

ارایه خدمات نظافت تخصصی در شهرک اکباتان تهران. روحیه ساکنین خانه و محل کارتان را با خدمات نظافت حرفه‌ای بهبود دهید. تیم متخصص نظافت شرکت آریاپاک در اکباتان می تواند کلیه خدمات نظافتی منزل شما را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند.

با افزایش مشغله‌ی خانواده ها عمدتا زمان کافی برای نظافت منزل باقی نمی‌ماند. از سوی دیگر ممکن است برخی افراد به علت کهولت سن و یا بیماری های خاص نتوانند منزل خود را نظافت نمایند. در چنین شرایطی لزوم وجود یک شرکت معتبر و منسجم برای نظافت محیط خانه احساس می شود؛ تا افراد بتوانند با خیال راحت و بدون دغدغه کار خود را به متخصصین در این حوزه بسپارند. بدین منظور خدمات نظافت منزل در اکباتان با بهره گیری از افراد آموزش دیده ی خانم و آقا توسط شرکت نظافتی آریاپاک به شما سروران عزیز ارایه می‌شود.

نظافت منزل در اکباتان

مراحل نظافت منزل برای منازل مختلف دارای تفاوت زیادی است. منازل ویلایی به یک سبک نظافت می شود و منازل آپارتمانی به سبک دیگر. هم چنین وجود راه پله، آسانسور و … می‌تواند در زمان و هزینه ی نظافت منزل تاثیر گذار باشد. بنابراین در اولین مرحله باید مشخص نمود که منزل شما آپارتمانی است و یا ویلایی.

نظافت منازل ویلایی در اکباتان

عموما نظافت منازل ویلایی نیاز به تجربه و مهارت بالا دارد. چرا که محیط، عمدتا بزرگ و دارای قسمت های مختلف برای نظافت می باشد. از حیاط گرفته تا راه پله ها، محیط داخل منزل، راه روها، حمام، دستشویی ها و …

پس اگر نیروی متخصص از تجربه ی کافی در این زمینه برخوردار نباشد، نمی تواند به درستی نظافت محیط را مدیریت نموده و کار به شیوه­ی صحیح انجام نمی شود. طبیعتا هزینه ی نظافت منازل ویلایی هم به علت گسترده بودن فضا و سخت تر بودن مراحل نظافت بیشتر است.

نظافت منازل آپارتمانی در اکباتان:

منازل آپارتمانی به علت کوچک بودن فضا و محدود بودن محیط های نظافتی، عمدتا سریع تر و راحت تر نظافت می شوند و در 90 درصد موارد نظافت منحصر به فضای داخلی ساختمان است.

در نظافت آپارتمان نیروی متخصص به نظافت و گردگیری، شستن لباس، نظافت آشپزخانه، نظافت حمام، سرویس بهداشتی  و … می پردازد. معمولا نظافت در محیط های آپارتمانی از ظرافت خاصی برخوردار است. چرا که به علت فضای کم اکثر قسمت ها نزدیک به هم هستند.

نظافت منزل اکباتان

مهم ترین مکان هایی که در نظافت منزل به آن ها باید توجه شود.

 1. نظافت آشپزخانه: یکی از مهم ترین قسمت ها در نظافت منزل، آشپزخانه می باشد. معمولا نظافت آشپزخانه دارای ریزه کاری های نظافتی خاصی است. انبوه وسایل و هم چنین ارتباط نظافت این مکان به سلامت افراد بسیار مهم است. بنابراین نظافتچی باید این مکان را با احتیاط و نهایت دقت تمیز و ضد عفونی نماید. شست و شوی سینک، نظافت کف آشپزخانه، نظافت گاز، یخچال و کابیت ها از مهم ترین قسمت های نظافت آشپزخانه محسوب می شود.
 2. نظافت حمام و سرویس بهداشتی: نظافت این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که وجود جرم روی سنگ­ها و روشور سرویس بهداشتی جلوه ی ناخوشایندی را ایجاد می نماید. هم چنین عدم نظافت حمام و سرویس بهداشتی مکان باعث انتشار بوی نامطبوع در محیط آپارتمان یا منزل ویلایی می شود. از سوی دیگر بی توجهی به بهداشت این مکان می تواند شرایط را برای تجمع حشرات موذی مانند سوسک فراهم نماید. برای نظافت این مکان حتما باید از سفید کننده و مایع شست و شو استفاده شود. تا رسوب زدایی و جرم گیری به نحو احسن انجام شود.
 3. نظافت راه پله و راهرو: یکی از مکان هایی که دائما مورد تردد قرار می گیرند. راه پله ها هستند. نظافت راه پله و مخصوصا حفاظ راه پله از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که اکثر افراد در هنگام بالا رفتن یا پایین آمدن از راه پله به محافظ دست می زنند که این موضوع باعث انتشار آلودگی از طریق دست می شود. بنابراین باید به نظافت این بخش اهمیت ویژه ای داد.
 4. نظافت پذیرایی: یکی از مکان های بسیار مهم در منزل هر شخص پذیرایی منزل می باشد. معمولا سالن پذیرایی بزرگ‌ترین فضا را در آپارتمان یا خانه ی ویلایی به خود اختصاص می دهد. این فضا با مبلمان، وسایل تزئینی، انواع تابلو ها و گل های مصنوعی تزئین شده است. بنابراین نظافت و گردگیری وسایل در این مکان و هم چنین نظافت کف سالن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 5. نظافت حیاط: یکی از قسمت های مهم در خانه های ویلایی حیاط خانه است. معمولا نظافت حیاط سخت و وقت گیر است. مخصوصا اگر متراژ آن زیاد باشد. چون حیاط خانه بیشتر در معرض گرد و غبار، ریزش برگ درختان و … است. خیلی زودتر از قسمت های دیگر کثیف می شود.
 6. نظافت آستخر یا حوضچه: در برخی خانه ها ممکن است استخر یا حوض های آب بزرگ وجود داشته باشد. نظافت این مکان ها نیاز به تخصص بالایی دارد. چرا که عمدتا دیواره ی استخر و حوضچه ها ممکن است با جلبک پوشیده شود. بنابراین باید نیروی متخصص با استفاده از مواد ضدعفونی کننده ی مخصوص، اقدام به نظافت استخر و حوضچه ی حیاط شما نماید.

قیمت خدمات نظافت منزل در اکباتان

نظافت منزل به عوامل متعددی وابسته است. ازجمله متراژ منزل، حجم کار، میزان کثیفی و زمان نظافت. تمامی این موارد باعث می شود. نتوان بدون بررسی، برای نظافت یک مکان قیمت گذاری نمود. قیمت‌های خدمات نظافتی به صورت پلن‌های ساعتی مشخص شده و شما از طریق تماس با آریاپاک جهت نظافت منزل در اکباتان، می‌توانید تعداد ساعت و نظافتچی موردنیاز را جهت نظافت منزل خود را جویا شوید.

جهت نظافت منزل در اکباتان، شرکت نظافتی آریاپاک با سیاست بالاترین کیفیت نظافت و حداقل دستمزد ممکن، سعی در کسب رضایت مشتریان عزیز و تبدیل نمودن شما مشتریان عزیز به استفاده کنندگان دائمی از خدمات خود را داریم.

مواردی که در قیمت گذاری نظافت منزل و تعداد ساعات مورد نیاز تاثیرگذار است.

 • نظافت و شست شوی دیوارها
 • شست و شو و طی کشیدن راهرو و سرامیک ها
 • نظافت محیط آشپزخانه و کابینت ها
 • نظافت و ضدعفونی نمودن حمام و دست شویی
 • گرد گیری وسایل و مبلمان
 • شست و شوی پرده ها
 • پاک نمودن شیشه ها و سطوح
 • جارو کشیدن محیط داخل خانه
 • شست و شوی لباس ها

نظافت منزل اکباتان

ویژگی متخصصان ما برای نظافت منزل اکباتان

از آن جایی که نظافت کننده وارد محیط خانه ی کارفرما می شود و به اکثر وسایل دسترسی دارد؛ باید از هر نظر مطمئن و قابل اعتماد باشد.

در ادامه به ویژگی نیروهای متخصص نظافت منزل در اکباتان اشاره می نمایم.

 • آموزش دیده و آشنا به نظافت اصولی منزل
 • کاملا مورد اعتماد و دارای گواهی سوء پیشینه
 • نظافت با نهایت دقت و در کوتاه ترین زمان ممکن
 • متعهد و کاملا خوش اخلاق و دارای رفتار حرفه ای

چرا باید منزل خود را به صورت دوره ای نظافت کنیم؟

نظافت منزل نه تنها باعث ایجاد حس خوب در اعضای خانواده می شود. بلکه باعث کاهش آلودگی ها در محیط، جلوگیری از تجمع حشرات و حیوانات موذی و حفظ سلامت اعضای خانه می گردد.

از سوی دیگر نظافت منزل باعث شادابی اعضای خانه می شود و از افسردگی و ایجاد احساس ناخوش آیند جلوگیری می کند. بنابراین لازم است هر چند وقت یک بار منزل به صورت اصولی نظافت شود.

کثیف بودن منزل هم چنین بر کارایی شما تاثیر می گذارد. زمانی که محیط شلوغ و نامنظم باشد. شما نمی توانید روی کارهای خود تمرکز کافی داشته باشید و راندمان کاری شما نیز به شدت پایین می آید.

نظافت منزل در شب عید

عید نوروز یکی از اعیاد باستانی ما ایرانیان است. نظافت شب عید که از آن به خانه تکانی نیز یاد می شود. یکی از مشکل ترین کارها است. نظافت شب عید عمدتا شامل موارد ویژه ای از جمله شستن فرش ها، شست و شوی مبلمان، گردگیری، پاک کردن شیشه ها و … می شود.

شرکت خدمات نظافتی در اکباتان آماده است تا نظافت عید منزل شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند.

خدمات نظافت در شهرک اکباتان تهران

این منطقه شامل شهرک اکباتان است که دارای بافت مسکونی و تجاری می باشد. عمده خانه های این منطقه آپارتمانی می باشد. شهرک اکباتان دارای دو فاز یک و دو می باشد. تیم نظافت منزل در اکباتان آماده است در کوتاه ترین زمان ممکن، خدمات نظافت منزل را به تمام همشهریان عزیز در منطقه شهرک اکباتان ارائه نماید.

چه زمانی برای نظافت منزلمان باید اقدام نمایم؟

عمدتا نظافت منزل باید به صورت دوره ای صورت گیرد و این زمان به عواملی چون تعداد اعضای خانواده، سن آن ها و میزان رفت و آمد افراد، زمان حضور افراد در خانه بستگی دارد.

اما معمولا در خانه هایی که افراد بزرگسال حضور دارند، کثیفی دیرتر خود را نشان می هد و تشخیص نظافت منزل در این خانه ها با بررسی سطوح انجام می شود. یعنی اگر روی سطوح گرد و غبار انباشته شده باشد، باید نظافت صورت گیرید. هر چند ظاهر خانه کاملا مرتب باشد.

چون این غبارها باعث ایجاد حساسیت و بیماری می شود و از سوی دیگر باعث دل گیر شدن خانه شده و حس شادابی و سر زندگی را در افراد از بین می برد. بنابراین به محض مشاهده گرد و غبار روی وسایل باید اقدام به نظافت و گردگیری نمایید. اما در خانه های شلوغ معمولا تشخیص زمان نظافت به سهولت انجام می گیرد.

نظافت منزل به صورت دوره ای بسیار مهم است. نظافت منزل تاثیر بسیار مهمی در روحیه افراد خانه و سلامت جسمانی آن ها دارد. با وجود مشغله ی فراوان و یا با افزایش سن، این کار برای اکثر افراد مشکل می‌شود.