شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 44435672

نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان

ارایه خدمات نظافت تخصصی در شهرک اکباتان تهران. روحیه ساکنین خانه و محل کارتان را با خدمات نظافت حرفه‌ای بهبود دهید. تیم متخصص نظافت شرکت آریاپاک در اکباتان می تواند کلیه خدمات نظافتی منزل شما را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند.

نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان - آریا پاک
آشنایی با بهترین مرکز نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان – آریا پاک

ارائه خدمات نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان

همانطور که می دانید با افزایش مشغله‌ خانواده ها عمدتاً زمان کافی برای نظافت منزل باقی نمی ماند.
از سوی دیگر ممکن است برخی افراد به علت کهولت سن و یا بیماری های خاص نتوانند منزل خود را نظافت نمایند.
در چنین شرایطی لزوم وجود یک شرکت معتبر و منسجم برای نظافت محیط خانه احساس می شود تا افراد بتوانند با خیال راحت و بدون دغدغه کار خود را به متخصصین در این حوزه بسپارند.
بدین منظور خدمات نظافت منزل در اکباتان با بهره گیری از افراد آموزش دیده خانم و آقا توسط شرکت نظافتی آریاپاک به شما سروران عزیز ارایه می شود.

مختصری از نظافت منزل در اکباتان

مراحل نظافت منزل برای منازل مختلف دارای تفاوت بسیاری می باشد.
منازل ویلایی به یک سبک نظافت می شود و منازل آپارتمانی به سبک دیگر. هم چنین وجود راه پله، آسانسور و … می تواند در زمان و هزینه نظافت منزل تاثیر گذار باشد.
بنابراین در اولین مرحله باید مشخص نمود که منزل شما آپارتمانی است و یا ویلایی.

نظافت منازل ویلایی در اکباتان

عموماً نظافت منازل ویلایی نیاز به تجربه و مهارت بالا دارد. چرا که محیط، عمدتا بزرگ و دارای قسمت های مختلف برای نظافت می باشد.

پس اگر نیروی متخصص از تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، نمی تواند به درستی نظافت محیط را مدیریت نموده و کار به شیوه­ی صحیح انجام نمی شود.
طبیعتاً هزینه نظافت منازل ویلایی هم به علت گسترده بودن فضا و سخت تر بودن مراحل نظافت بیشتر است.

نظافت منازل آپارتمانی در اکباتان

شهرک اکباتان یکی از شهرک های مسکونی در غرب تهران است که در ناحیه ۶ منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. این شهرک یکی از قدیمی ترین شهرک های مسکونی غرب تهران به شمار می رود.

در نظافت آپارتمان نیروی متخصص به نظافت و گردگیری، شستن لباس، نظافت آشپزخانه، نظافت حمام، سرویس بهداشتی  و … می پردازد. معمولا نظافت در محیط های آپارتمانی از ظرافت خاصی برخوردار است.
به علت فضای کم اکثر قسمت ها نزدیک به هم هستند. منازل آپارتمانی به علت کوچک بودن فضا و محدود بودن محیط های نظافتی، عمدتا سریع تر و راحت تر نظافت می شوند و در ۹۰ درصد موارد نظافت منحصر به فضای داخلی ساختمان است.

قیمت خدمات نظافت منزل در اکباتان

نظافت منزل به عوامل متعددی وابسته است. ازجمله متراژ منزل، حجم کار، میزان کثیفی و زمان نظافت.
تمامی این موارد باعث می شود. نتوان بدون بررسی، برای نظافت یک مکان قیمت گذاری نمود.
قیمت های خدمات نظافتی به صورت پلن های ساعتی مشخص شده و شما از طریق تماس با آریاپاک جهت نظافت منزل در اکباتان، می توانید تعداد ساعت و نظافتچی موردنیاز را جهت نظافت منزل خود را جویا شوید.

جهت نظافت منزل در اکباتان، شرکت نظافتی آریاپاک با سیاست بالاترین کیفیت نظافت و حداقل دستمزد ممکن، سعی در کسب رضایت مشتریان عزیز و تبدیل نمودن شما مشتریان عزیز به استفاده کنندگان دائمی از خدمات خود را داریم.

مواردی که در قیمت گذاری نظافت منزل و تعداد ساعات مورد نیاز تاثیرگذار است، عبارت هستند از:

 1. نظافت و شست شوی دیوار ها
 2. شست و شو و طی کشیدن راهرو و سرامیک ها
 3. نظافت محیط آشپزخانه و کابینت ها
 4. نظافت و ضدعفونی نمودن حمام و دست شویی
 5. گرد گیری وسایل و مبلمان
 6. شست و شوی پرده ها
 7. پاک نمودن شیشه ها و سطوح
 8. جارو کشیدن محیط داخل خانه
 9. شست و شوی لباس ها

ویژگی متخصصان ما برای نظافت منزل اکباتان

از آن جایی که نظافت کننده وارد محیط خانه کارفرما می شود و به اکثر وسایل دسترسی دارد، باید از هر نظر مطمئن و قابل اعتماد باشد.

در ادامه به ویژگی نیرو های متخصص نظافت منزل در اکباتان اشاره می نمایم.

 1. آشنا به نظافت اصولی منزل
 2. کاملا مورد اعتماد و دارای گواهی سوء پیشینه
 3. نظافت با نهایت دقت و در کوتاه ترین زمان ممکن
 4. متعهد و کاملا خوش اخلاق و دارای رفتار حرفه ای
نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان - آریا پاک
بهترین مرکز خدماتی نظافت منزل اکباتان – شرکت خدمات نظافتی شهرک اکباتان – آریا پاک

سخن پایانی

معمولا یکی از دغدغه های اصلی برای سپردن کار نظافت منزل به نظافتچیان این است که اعتماد به هر فردی می تواند سخت باشد. به همین جهت مشتریان نمی توانند به راحتی هر فردی را برای این کار انتخاب کنند.
اما شرکت خدماتی آریا پاک با داشتن سال ها سابقه فعالیت در محله  اکباتان از معتبر ترین افراد برای نظافت منزل در این منطقه استفاده می کند و ضمانت های لازم را از کلیه نیرو ها دریافت کرده است.

شهرک اکباتان دارای دو فاز یک و دو می باشد. تیم نظافت منزل غرب تهران آماده است در کوتاه ترین زمان ممکن، خدمات نظافت منزل را به تمام همشهریان عزیز در منطقه شهرک اکباتان ارائه نماید.

تنها با یک بار استفاده از خدمات نظافت منزل در اکباتان به مشتری دائمی ما تبدیل خواهید شد، زیرا خدمات شرکت آریاپاک، رضایت خاطر و اعتماد شما را در اولین تجربه همکاری، جلب خواهد کرد.
پرسنل نظافتچی آریاپاک با تمامی قوانین و اصول بهداشتی در زمینه نظافت منزل آشنایی کامل دارند و از تجربه بالایی برخوردارند و سوابق آن ها قبل از شروع همکاری با مجموعه آریاپاک بررسی شده و افراد مورد اعتمادی هستند.
پس خیالتان راحت باشد که در طول همکاری و دریافت خدمات نظافت منزل، به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد. پرسنل کاربلد و وظیفه شناس و تمام سعی خود را در راستای انجام کار ها با بالاترین کیفیت و مطابق با سلیقه شما مشتریان عزیز در اکباتان خواهند کرد.
از همراهی همیشگی شما بزرگواران بسیار سپاس گذاریم.

تحریریه آریاپاک