شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 77591473

نظافت راه پله ، پارکینگ و مشاعات

نظافت راه پله یکی از بخش‌هایی از ساختمان است که ممکن است نادیده گرفته شود. اما ازآنجایی‌که راه پله همواره محل رفت‌وآمد هست، نظافت آن حائز اهمیت است. معمولاً نظافت راه پله و مشاعات آن در آپارتمان‌ها و مجتمع‌ها طبق برنامه نظافت ساختمان انجام می‌شود.

مناسب‌ترین راهکار برای نظافت راه پله ها، استفاده از نظافتچی های شرکت های خدماتی نظافتی است. ما در کلیه مناطق خدمات نظافت راه پله در تهران ارائه می‌کنیم. ازجمله نظافت راه پله شرق تهران، نظافت راه پله غرب تهران و دیگر مناطق.

در ادامه مطلب درباره قیمت نظافت راه‌پله، نحوه قیمت گذاری نظافت راه پله ، کیفیت کار و… توضیح داده‌ایم.

 • اگر به دنبال شرکت خدماتی نظافتی معتبر جهت نظافت راه پله در تهران هستید؛
 • اگر برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان به دنبال یک نظافتچی ماهر و کار درست هستید؛
 • اگر می‌خواهید از منصفانه‌ترین قیمت نظافت راه‌پله سال ۹۸ شرکت های خدماتی نظافتی بهره‌مند شوید؛

گوش به زنگ شما هستیم…

اعزام نظافتچی راه پله با مناسب‌ترین قیمت و مطابق با برنامه نظافت ساختمان شما

نظافت راه پله

اهمیت نظافت راه پله ساختمان

یکی از مهم ترین مشکلات ساکنان منازل آپارتمانی و مدیران ساختمان ها، انجام به موقع و دقیق امور نظافتی ساختمان می‌باشد. بی شک تمیزی و نظافت مکان هایی از قبیل راه پله ها در منازل آپارتمانی که بیشتر در معرض رفت و آمد و آلودگی قرار دارند، کار دشواریست.

شرکت نظافتی آریا پاک، یک راه حل حرفه ای برای نظافت این بخش از ساختمان را خدمت مشتریان عزیز ارائه می کند و با تضمین کیفیت و نتیجه کار و جلب رضایت مشتریان، آماده خدمت می باشد.

بخش مهمی از هزینه های پرداختی افرادی که در منازل آپارتمانی زندگی می کنند، مربوط به هزینه نظافت راه پله ها می باشد، که شرکت ما با تیم حرفه ای و  کادر مجرب خود سعی در به حداقل رساندن این هزینه ها و ارائه بهترین خدمات را دارد.

نظافت راه پله ها معمولاً در برخی ساختمان‌ها نادیده گرفته می‌شود. چون تصور می‌کنند نظافت راه‌پله خیلی اهمیت ندارد. اما ازآنجایی‌که راه پله نیز بخشی از ساختمان است. و هر روزه از آن عبور می‌کنید، لازم است به نظافت راه پله و مشاعات هم اهمیت بدهید.

معمولاً در آپارتمان‌ها طبق برنامه نظافت آپارتمان ، راه پله ها نیز نظافت می‌شود. اما امروزه فرصت و زمان کافی برای انجام نظافت ساختمان و نظافت منزل وجود ندارد.

پیشنهاد ما این است که برای نظافت راه پله در تهران از خدمات شرکت های خدماتی نظافتی معتبر استفاده کنید.

این شرکت‌ها مطابق با برنامه نظافت ساختمان کارگر نظافت منزل و یا نظافتچی راه پله به محل شما اعزام می‌کنند.

درخواست نظافت راه پله در تهران

در هر زمان که به نظافت راه‌پله‌ها و ساختمان احتیاج داشته باشید، می‌توانید با شرکت نظافتی آریاپاک تماس بگیرید و درخواست نظافتچی جهت نظافت منازل و راه پله ها بدهید.

ما به‌عنوان یک شرکت خدماتی نظافتی در تهران همواره آماده اعزام نظافتچی ماهر و مجرب به محل شما هستیم.

معمولا نظافت راه پله توسط نظافتچی آقا انجام می‌شود. نیروی نظافتی به تعداد موردنیاز و درخواست شما اعزام می‌شوند.

نظافت راه پله و مشاعات و پارکینگ طبق برنامه نظافت ساختمان

برای تمیز نگه‌داشتن محیط ساختمان و راه پله ها، لازم است به‌طور منظم نظافت شود. برای این منظور می‌توانید طبق برنامه نظافت ساختمان از شرکت خدماتی نظافتی ما درخواست اعزام نظافتچی نمایید.

ما نیز همواره طبق برنامه نظافت آپارتمان و یا برنامه نظافت شرکت شما، یک نظافتچی به محل شما اعزام می‌کنیم.

نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله

تعرفه نظافت راه پله توسط نظافتچی شرکتهای خدماتی یک قیمت پایه برای نظافت دارد. و همچنین فاکتورهای مختلفی بر هزینه نظافت راه پله تأثیر دارد.

نحوه قیمت گذاری نظافت راه پله

عوامل مؤثر بر هزینه نظافت راه‌پله عبارت‌اند از:

 • تعداد طبقات ساختمان و تعداد واحدهای آن
 • نظافت پارکینگ و حیاط
 • نظافت پشت‌بام
 • نظافت پارکینگ
 • و…

برای اطلاع از میزان دقیق قیمت نظافت راه‌پله سال ۹۸ با همکاران پشتیبانی ما تماس حاصل بفرمائید. چون بعد از اطلاع از جزئیات خدمات نظافت مورد تقاضای شما، قیمت دقیق مشخص و به شما اعلام می‌کنیم.

نظافت راه پله

وظایف نظافتچی راه پله

وقتی یک نظافتچی برای نظافت راه پله در تهران درخواست می‌دهید، انتظارات متعددی از او دارید. ازجمله وظایف نظافتچی راه پله به شرح زیر است:

 • نظافت راه‌پله و مشاعات ساختمان ازجمله پارکینگ، آسانسور، محوطه حیاط و در ورودی ساختمان و پشت‌بام.
 • شستن و طی کشیدن پله ها
 • گردگیری و تمیز کردن نرده‌ها با دستمال نم‌دار
 • تمیز کردن شیشه پنجره‌ها و درها
 • تمیز کردن کلیدهای برق
 • و…

اگر به نظافتچی ماهر و کار بلد جهت خدمات نظافت تخصصی راه پله ها نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

ویژگی‌های شرکت خدماتی نظافتی خوب و معتبر

انتخاب یک شرکت خدماتی نظافت منزل معتبر از بین شرکتهای خدماتی نظافتی متعدد در تهران یکی از دغدغه‌های افراد هست.

نکته مهم: شرکت های خدماتی نظافتی چون دارای مجوزهای مربوطه از سازمان‌های مختلف هستند، نسبت به نظافتچی‌های متفرقه معتبرتر هستند. چون در یک شرکت خدماتی نظافتی همه‌چیز ثبت می‌شود. و همچنین مکان مشخصی دارند.

و در شرکت نظافتی آریاپاک اطلاعات نظافتچی‌ها ثبت شده است. و مورد تائید شرکت خدمات نظافتی آریاپاک هستند.

نظافت راه پله

چرا باید تمیز کرده راه پله های منازل خود را به آریاپاک بسپارید

اولویت ما در ارائه خدمات نظافتی، شناخت حرفه ای از نیاز مشتریان و جلب رضایت آنها است. شما این حس را با اطمینان در طول ارائه خدمات ما احساس خواهید کرد.

کارکنانی که جهت انجام نظافت راه پله به ساختمانشما می آیند، قابل اطمینان بوده و از دانش و تخصص و تجربه کافی برای انجام کار، برخوردار هستند.

وجود سیاست قیمت گذاری مناسب برای ارائه خدمات موجب می شود، شما هیچ گونه هزینه اضافی را جهت انجام امور نظافتی راه پله ها متحمل نشده و یا به دلیل قیمت پایین از خدمات بی کیفیت برخوردار نشوید.

شرکت آریاپاک با نازل‌ترین قیمت، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دراختیار مشتریان محترم خود می گذارد.

پس آسوده خاطر باشید که هزینه ای که بابت تمیز کردن راه پله های خود پرداخت می کنید، منطقی بوده و کیفیت بالای خدمات ارائه شده، موجب جلب رضایت شما خواهد بود.

ابزار، تجهیزات و مواد تمیز کننده و شوینده لازم برای انجام امور نظافت راه پله ها، توسط شرکت ما تامین می شود. مواد شیمیایی که ما استفاده می کنیم، محصولات تمیز کننده ای هستند که دارای حداقل خواص مضر سلامتی و محیط هستند. و هیچ آسیبی به سطوح پله ها  یا ساکنین منزل  نخواهند زد.

به غیر از ارائه خدمات در زمینه تمیز کردن پله ها برای آپارتمان ها، شرکت آریا پاک در دسته بندی های مختلف مانند نظافت منزل و نظافت شرکت قادر به ارائه خدمات نظافتی می باشد. به این ترتیب شما برای انجام امور نظافت منازل خود، نیازی نیست با شرکت های متفاوت همکاری کنید و می توانید انواع مختلف خدمات را در زمینه نظافت از شرکت ما دریافت کنید.

خدمات نظافت راه پله در تمام مناطق تهران

ما خدمات نظافت راه پله در تهران را در کلیه نقاط مختلف ارائه می‌دهیم. برای خدمات نظافت منزل ، نظافت راه پله و مشاعات آن، نظافت منازل و… در اسرع وقت نظافتچی اعزام می‌کنیم.

ازجمله:

 • نظافت راه پله شرق تهران
 • نظافت راه پله غرب تهران
 • نظافت راه پله شمال تهران
 • نظافت راه پله جنوب تهران
 • و دیگر مناطق تهران بزرگ

خوشحال می‌شویم نظرتان را درباره خدمات ما در قسمت نظرات بنویسید.