شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 77591473

کارگر نظافت منزل

کارگر نظافت منزل پس از اعزام به خانه شما شروع به انجام کارهای نظافتی درخواستی شما می کند. کارهای نظافت منزل مانند جاروکشی ، دیوارشویی ، نظافت کابینت ها و سینک ظرفشویی ،‌ نظافت حمام و دستشویی و نظافت دیگر بخش های منزل می شود.

نیاز به کارگر نظافت منزل دارید؟

برای درخواست کارگر نظافت منزل تنها کافی است با یکی از شماره های تماس شرکت آریاپاک دماوند تماس بگیرید. ما با کارگران نظافتی بسیاری در مناطق مختلف شهر تهران همکاری می کنیم و می‌توانیم نیاز شما به کارگر خدمات نظافتی را در کمترین زمان ممکن تامین کنیم.

کارگران نظافتی که ما با آنها همکاری می‌کنیم دوره های نظافت عمومی را گذرانده اند و کار نظافت را به صورت کاملا تخصصی ادامه می‌دهند. تضمین های مورد نیاز از کارگران نظافت منزل دریافت شده است و با خیالی آسوده می‌توانید کارهای نظافتی منزل را به آنها بسپارید. البته ما همیشه توصیه می‌کنیم که خودتان نیز بالای سر کارگران باشید و توصیه ها و راهنمایی های لازم جهت نظافت منزل را به آنها ارایه دهید.

هزینه های اعزام کارگر نظافت منزل در شرکت آریاپاک به صورت ثابت و ساعتی می‌باشد. هزینه ساعتی کارگر نظافتی از حدود ۱۰ هزار تومان شروع می‌شود. البته آریاپاک پلن‌های ویژه ای را برای درخواست کارگر نظافتی به صورت ۴ ساعته و ۸ ساعته ارایه کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

اگر نیاز به چندین کارگر نظافتی دارید تا کارهای منزل یا نظافت شرکت تان در سریعترین زمان ممکن انجام شود می‌تواند در این رابطه با منشی شرکت مشورت کنید.

برای رزرو کارگر نظافتی همین حالا با ما تماس بگیرید.