شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 44435672

نظافت منزل سعادت آباد – نظافت راه پله و شرکت در سعادت آباد

شعبه جدید آریاپاک به ارایه خدمات نظافت منزل در منطقه سعادت آباد میپردازد. برای رزرو نظافتچی با شماره تلفن های شرکت آریاپاک (شعبه سعادت آباد) تماس بگیرید تا نیروی متخصص نظافتی برای نظافت منزل - نظافت راه پله و نظافت شرکت خود در سعادت آباد رزرو کنید.

نظافت منزل سعادت آباد | آریاپاک
آریاپاک بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات نظافتی در تهران

بهترین مرکز نظافت منزل سعادت آباد

نظافت منزل سعادت آباد یکی دیگر از خدمات شرکت خدماتی آریاپاک می باشد.
می دانید که نظافت منزل، از ارکان های مهم و اساسی زندگی می باشد که به بهداشت و سلامتی کمک فراوانی می کند.
ما ایرانی ها نیز اهمیت بسیاری به نظافت و پاکیزگی منازل خود می دهیم.
خدمات نظافت منزل در سعادت آباد مخصوص افرادی بوده که در منطقه سعادت آباد تهران سکونت دارند.

سعادت آباد یکی از محله های شمال غرب شهر تهران است. این منطقه در کوهپایه های جنوبی رشته کوه البرز و در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده ‌است. این محله که جزء محلات بالاشهر تهران محسوب می شود، از مناطق پرطرفدار تهران هم به شمار می رود.

خدمات نظافت منزل

 1. استفاده از بهترین مواد شوینده: یکی از ویژگی های شرکت خدماتی نظافتی در تهران، استفاده از مواد شوینده مرغوب است.
  که شامل: وایتکس، تاید، جرمگیر و شیشه شور و دیگر مواد شوینده می شود.
 2. نیروی کار: آریاپاک در طول زمان فعالیت های خود تا کنون بر کلیه اصل مشتری مداری پایبند است و همیشه زمان دریافت نیروی کار ( آقا و خانم ) بسیار جدی همکاری خود را با پرسنل آغاز نموده و به محض اینکه شخص شرایط همکاری مورد تایید موسسه را نداشته از لیست خارج می کند.
 3. ضمانت بعد از کار: ضمانت بعد از کار به صورت جدی و بدون کوچک ترین کم و کاستی اجرا می شود و هنگامی که مخاطب نسبت به عملکرد شخص اعزامی اعتراض داشته شخص جایگزین به محل اعزام می شود و بعد از تایید کمکاری وی نظافت مجدد را انجام می دهد و هیچ مبلغی از مخاطب دریافت نمی شود.
نظافت منزل سعادت آباد | آریاپاک
نظافت منزل سعادت آباد با قیمت مناسب | آریاپاک

نظافت منزل و خانه به چه وسایل نظافت لازم است؟

 1. بسته های دستمال میکروفایبر: بهترین نوع دستمال برای گردگیری و لکه گیری وسایل می باشند که موجب می شود در هزینه ها صرفه جویی کنید.
  زیرا کارایی دارند و برای دستمال های متفرقه دیگر پولی خرج نخواهد شد.
  در برخی موارد بجای اسپری های پاک کننده نیز می توانید از دستمال های میکروفایبر و آب استفاده نمایید.
 2. چوب مخصوص گردگیری: برای گردگیری کردن گوشه های بلند و کناره هایی که دسترسی به آن سخت بوده، استفاده می شود.
  بهتر است از در سر این چوب یک دستمال میکروفایبر وصل کنید.
 3. جاروهایی که نخ های آن نایلونی می باشد: این نوع از جارو چون گرد و غبار را در بافت خود نگه نمی دارند لکه باقی نمی گذارند.
  نکته قابل توجهی که در آموزش نظافت منزل بر آن تاکید دارند استفاده از جاروهای نایلونی برای تمیز کردن فرش هایی بوده که با جاروبرقی تمیز نمی شوند.
 4. استفاده کردن از پارچه های جیر: این نوع پارچه ها قابلیت جذب بالایی دارند برای خشک کردن وسایل یا سطوح می توان از آن استفاده نمود و در چند ثانیه می توانید تمام وسایل خیس را به کمک این پارچه خشک کنید.

سخن پایانی

اکنون مخاطبین زیادی در سعادت آباد می باشند که نظافت منزل و نظافت شرکت و نظافت راه پله خود را به ما سپرده اند. کیفیت بالای خدمات این مجموعه موجب شده است که بتوانیم خدمات نظافت خود را در منطقه سعادت آباد گسترش دهیم.
برای رزرو نظافتچی برای ارائه خدمات نظافت منزل غرب تهران همین حالا با یکی از شماره تماس های دفتر تماس بگیرید تا نظافتچی حرفه ای در زمان مورد نظر برای انجام کارهای نظافتی به محل شما اعزام شود.