شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 77591473

نظافت منزل در نازی آباد – شرکت نظافتی نازی آباد

دفتر جدید شرکت نظافتی آریاپاک در محله نازی آباد تهران افتتاح شد و امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ای را به اهالی با فرهنگ این محله ارایه دهیم.

نظافت منزل یکی از کارهای سخت و طاقت فرسات مخصوصا اگر اعضای خانواده شاغل بوده و زمان کافی برای نظافت منزل نداشته باشند یا به علت کهولت سن نتوانند از عهده ی انجام این کار بر آیند. حتی افرادی هستند که ترجیح می دهند، نظافت منزل خود را به دست افرادی خبره بسپارند تا با نهایت دقت و به صورت اصولی کار به انجام برسد.

در چنین مواردی وجود یک شرکت معتبر در زمینه ی نظافت منزل بسیار ضروری است. چرا که افراد معمولا این نگرانی را دارند که ممکن است فرد که به عنوان نظافت کننده وارد منزل آن ها می شود، قابل اعتماد نباشد یا از تبحر کافی برخوردار نبوده و منجر به ایجاد خسارت و دیگر مشکلات شود.

در این راستا تیم نظافت منزل در نازی آباد با هدف تامین نیروی نظافت چی متخصص، متعهد و قابل اعتماد پا به میدان نهاد. تا مردم عزیز محله نازی آباد تهران به آسانی و بدون هیچ گونه نگرانی نیروی مورد نیاز خود را استخدام نمایند و مطمئن باشند نظافت منزل آن ها با نهایت دقت و سرعت انجام می پذیرد.

ما در تیم نظافت منزل نازی آباد توانایی نظافت چه منازلی را داریم؟

تیم نظافت منزل نازی آباد با افتخار اعلام می کند که توانایی نظافت انواع منازل مسکونی را داشته و با بهترین کیفیت ممکن، در اسرع وقت و با قیمتی مناسب اقدام به نظافت منزل مسکونی شما می نماید.

نظافت منازل آپارتمانی نازی آباد

امروزه به علت گرانی مسکن و هزینه های بالای آن اکثر افراد به آپارتمان نشینی رو آورده اند. این موضوع باعث می شود تا نظافت آپارتمان، بسیار رونق بگیرید. آپارتمان بر خلاف خانه های ویلایی از فضای محدود برخوردار است و محدود فضا باعث می شود تا قسمت های مختلف خانه در حداقل فاصله از هم قرار داشته باشند. بنابراین برای نظافت باید دقت نمود که در حین تمیز نمودن یک قسمت، قسمت دیگر کثیف نشود.

از جمله مکان هایی که در نظافت آپارتمان می تواند، بسیار مهم باشد. نظافت آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، سالن پذیرایی و اتاق خواب می باشد. معمولا در آپارتمان فضای باز زیادی برای نظافت وجود ندارد و عمده نظافت داخل محیط ساختمان است.

نظافت خانه های ویلایی

نظافت خانه های ویلایی عمدتا سخت تر و زمان برتر از خانه های آپارتمانی است. چرا که در نظافت محیط آپارتمان شما با یک فضای 50 تا 200 متری مواجه هستید. اما منازل ویلایی عمدتا متراژ بالایی دارند و به علت داشتن حیاط، انباری، حوضچه و محیط داخلی ساختمان زمان بیشتری از نظافت کننده می­گیرند. برای نظافت منازل ویلایی نیاز است، فرد متخصص کاملا با تجربه باشد. تا نظافت به خوبی صورت گیرد.

نظافت خانه های لوکس

معمولا این خانه دارای متراژ زیاد مجهز به استخر، جکوزی، حیاط بسیار بزرگ، آلاچیق و ساختمان داخلی مجلل دارای اتاق های زیاد، راه پله و سالن پذیرایی وسیع هستند. نظافت این منازل بسیار زمان بر و طولانی می باشد و عمدتا باید به صورت گروهی صورت گیرد که در این زمینه تیم نظافت منزل نازی آباد می‌تواند در خدمت مردم عزیز این منطقه باشد.

نظافت منزل نازی آباد

ویژگی های تیم نظافت منزل در نازی آباد

تیم نظافت منزل در نازی آباد با نگرانی شما همشهریان عزیز آشنا بوده و به شما این اطمینان را می دهد؛ که متخصصان این مجموعه از نظر اخلاقی کاملا مورد تایید بوده و دارای گواهینامه سوء پیشنه و عدم اعتیاد می باشند و از سوی دیگر کاملا به اصول نظافت منزل آشنایی دارند. به همین دلیل شما می توانید، نظافت خانه ی خود را با خیال راحت به این گروه بسپارید.

خدمات نظافت منزل در نازی آباد

تیم ما قادر است به صورت مدوام و مطابق برنامه ی شما به صورت هفتگی یا ماهانه اقدام به نظافت منزلتان نماید. کافی است جهت نظافت منزل مسکونی خود با ما تماس بگیرید. ما برنامه نظافتی شما را با نهایت دقت تدوین نموده و مکررا خدمات نظافتی را برای شما عزیزان انجام می دهیم. به این ترتیب دیگر هیچ نگرانی بابت نظافت منزل خود نخواهید داشت و می توانید با خیال راحت وقت خود را صرف کارهای دیگر نماید.

مهم ترین بخش ها در نظافت منزل در نازی آباد

مهم ترین قسمت در نظافت منزل آشپزخانه می باشد. چرا که این محیط عمدتا زودتر از مکان های دیگر کثیف می شود و در صورت نظافت به موقع می تواند به مکانی برای تجمع حشرات موذی و جوندگان مانند موش تبدیل شود. از سوی دیگر به این علت که معمولا غذا در آشپزخانه طبخ می شود. در صورت آلوده بودن محیط می تواند باعث انتقال انواع بیماری ها گردد.

دومین بخش مهم در منزل حمام و سرویس بهداشتی می باشد. این مکان ها نیز مانند آشپزخانه به علت وجود رطوبت می تواند به محلی برای تجمع حشرات و رشد انواع باکتری ها و قارچ ها مبدل شوند. حتی بی توجهی به نظافت این مکان ها می تواند باعث ایجاد بوی نامطبوع در محیط خانه شود. پس این مکان ها باید همیشه و به صورت مرتب نظافت شود.

یکی از مکان های بسیار مهم در منازل راهروها و راه پلهها می باشد. این مکان ها به علت رفت و آمد زیاد معمولا سریعا کثیف می شوند. مخصوصا در مکان هایی که چندین خانواده از راه پله ی مشترک استفاده می کنند. تماس دست افراد مختلف با میله های راه پله می تواند باعث ایجاد آلودگی شود که باید هر چند وقت یک بار تمیز شود.

یکی از مکان های مهم در خانه های آپارتمانی و ویلایی پذیرایی می باشد. معمولا پذیرایی بیشترین مساحت خانه را به خود اختصاص می دهد و نظافت کف آن و گرد گیری وسایل در این مکان بسیار مهم است.

تمامی خانه ها دارای اتاق خواب هستند. اتاق خواب مساحت کمی دارد و نظافت آن هم نیاز به ظرافت خاصی دارد تا به دیوارها و وسایل داخل اتاق آسیبی وارد نشود.

حداکثر سرعت و دقت در انجام نظافت

تیم ما در نازی آباد در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی خود را به منزل شما اعزام می نماید. تمامی پرسنل این مجموعه متخصص و آموزش دیده هستند و این موضوع باعث می شود، نظافت منزل شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداکثر سرعت انجام شود. هم چنین افراد این مجموعه کاملا قابل اعتماد می باشند. بنابراین هیچ گونه نگرانی در زمینه ی امنیت خانه و محل سکونت خود نخواهید داشت.

انتخاب جنسیت نظافتچی برای اعزام به محله نازی آباد

شما می توانید انتخاب نمایید که نظافتچی زن یا نظافتچی مرد باشد. بعضی از افراد دوست دارند به علت شرایط خاص خود از نظافتچی خانم استفاده نمایند. بعضی از افراد نیز برعکس مایل به استفاده از نظافت چی آقا هستند.

بنابراین شرکت نظافتی آریاپاک در نازی آباد پرسنل متنوع از زن و مرد را در اختیار داشته که می تواند با توجه به درخواست کارفرما به مکان جهت نظافت ارسال نماید. بدیهی برخی کارهای نظافتی توسط خانم ها قابل انجام نیست که در چنین مواردی می توان از نظافت چی آقا استفاده نمود.

نظافت منزل نازی آباد

ویژگی نظافتچی‌های شرکت آریاپاک

شخصی که به عنوان نظافتچی وارد خانه ی یک شخص می‌شود و به عبارت دیگر در حریم خصوصی افراد قرار می گیرد؛ باید از نظر اخلاقی شرایط ویژه ای داشته باشد. در ادامه به ویژگی های پرسنل تیم نظافت منزل در نازی آباد اشاره می کنیم.

 • فرد نظافت کننده باید با تجربه و مسلط باشد.
 • نظافتچی باید خوش اخلاق، مودب و با حوصله باشد.
 • فرد نظافت کننده باید تمیز و منظم باشد.
 • نظافت کننده باید تمرکز خود را روی نظافت حفظ نماید و از کارهای متفرقه بپرهیزد.
 • نظافتچی باید با انواع مواد شوینده و طرز استفاده از آن ها آشنا باشد.
 • نظافت کننده باید به حرف کار فرما توجه نموده و کار را مطابق میل او انجام دهد.
 • نظافت چی باید موازین اخلاقی و شرعی را در حین کار در منزل اشخاص با جدیت رعایت نماید.

چه کسانی باید از خدمات نظافت منزل در نازی آباد استفاده نمایند؟

 • اگر دارای مشغله ی فروان هستید و فرصتی برای نظافت خانه ندارید.
 • اگر نظافت منزل برنامه ی روزانه ی شما را با مشکل مواجه می کند.
 • اگر به علت سن بالا و یا بیماری خاص نمی توانید خود منزل تان را نظافت کنید.
 • اگر قصد برگزاری مهمانی دارید و وقت کافی برای نظافت منزل ندارید.
 • اگر نزدیک عید است و فرصت کافی برای خانه تکانی ندارید.
 • اگر فرزند کوچک دارید و نمی توانید از او غافل شوید.

اصول نظافت خانه های چندین طبقه:

برای نظافت خانه های چند طبقه در منطقه ی نازی آباد شما باید از آخرین طبقه شروع به نظافت نماید. بهترین مکان برای شروع می تواند حمام یا دست شویی باشد. چرا که می توانید وسایل خود را در این محل مستقر نمایید. بعد از نظافت هر طبقه به صورت کامل به طبقه ی پایین تر بیاید و به همین ترتیب کلیه قسمت ها را نظافت کنید. چرا که معمولا انتقال وسایل از بالاترین طبقه به طبقه های زیرین خیلی ساده تر است و هم چنین از دوباره کاری و کثیفی مجدد جلوگیری می شود.