شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 55694253

نظافت منزل در نازی آباد – شرکت نظافتی نازی آباد

دفتر جدید شرکت نظافتی آریاپاک در محله نازی آباد تهران افتتاح شد و امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ای را به اهالی با فرهنگ این محله ارایه دهیم.

خدمات نظافت منزل در نازی آباد – شرکت نظافتی نازی آباد | آریا پاک

نظافت منزل یکی از کارهای سخت و طاقت فرسات مخصوصا اگر اعضای خانواده شاغل بوده و زمان کافی برای نظافت منزل نداشته باشند یا به علت کهولت سن نتوانند از عهده انجام این کار بر آیند. حتی افرادی هستند که ترجیح می دهند، نظافت منزل خود را به دست افرادی خبره بسپارند تا با نهایت دقت و به صورت اصولی کار به انجام برسد.

در چنین مواردی وجود یک شرکت معتبر در زمینه  نظافت منزل بسیار ضروری است. چرا که افراد معمولا این نگرانی را دارند که ممکن است فرد که به عنوان نظافت کننده وارد منزل آن ها می شود، قابل اعتماد نباشد یا از تبحر کافی برخوردار نبوده و منجر به ایجاد خسارت و دیگر مشکلات شود.

در این راستا تیم آریا پاک با هدف تامین نیروی نظافت چی متخصص، متعهد و قابل اعتماد پا به میدان نهاد. تا مردم عزیز محله نازی آباد تهران به آسانی و بدون هیچ گونه نگرانی نیروی مورد نیاز خود را استخدام نمایند و مطمئن باشند نظافت منزل آن ها با نهایت دقت و سرعت انجام می پذیرد.
به همین جهت در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین شرکت نظافت منزل در نازی آباد – شرکت نظافتی نازی آباد بپردازیم.

جهت مطالعه محتوای ۴ دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید.

ما در تیم نظافت منزل نازی آباد توانایی نظافت چه منازلی را داریم؟

تیم نظافت منزل نازی آباد با افتخار اعلام می کند که توانایی نظافت انواع منازل مسکونی را داشته و با بهترین کیفیت ممکن، در اسرع وقت و با قیمتی مناسب اقدام به نظافت منزل مسکونی شما می نماید.

نظافت منزل در نازی آباد - شرکت نظافتی نازی آباد - آریا پاک
بهترین مرکز نظافت منزل در نازی آباد – شرکت نظافتی نازی آباد – آریا پاک

نظافت منازل آپارتمانی نازی آباد

نازی آباد از محله های جنوب شهر تهران است. این محله در شمال شرقی محله خزانه، شمال غربی محله جوادیه، غرب محله خانی آباد، در شرق بوستان ولایت و در جنوب راه آهن تهران قرار دارد.
این محله یکی از محله های قدیمی جنوب شهر تهران و منطقه ۱۶ شهرداری می باشد. شرکت آریاپاک کلیه خدمات نظافت منزل و ساختمان را با بالاترین کیفیت و با اعزام پرسنل مجرب و آموزش دیده در محله نازی آباد ارائه می دهد.

امروزه به علت گرانی مسکن و هزینه های بالای آن اکثر افراد به آپارتمان نشینی رو آورده اند. این موضوع باعث می شود تا نظافت آپارتمان، بسیار رونق بگیرید. آپارتمان بر خلاف خانه های ویلایی از فضای محدود برخوردار است و محدود فضا باعث می شود تا قسمت های مختلف خانه در حداقل فاصله از هم قرار داشته باشند. بنابراین برای نظافت باید دقت نمود که در حین تمیز نمودن یک قسمت، قسمت دیگر کثیف نشود.

از جمله مکان هایی که در نظافت آپارتمان می تواند، بسیار مهم باشد. نظافت آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، سالن پذیرایی و اتاق خواب می باشد. معمولا در آپارتمان فضای باز زیادی برای نظافت وجود ندارد و عمده نظافت داخل محیط ساختمان است.

نظافت خانه های ویلایی

نظافت خانه های ویلایی عمدتا سخت تر و زمان برتر از خانه های آپارتمانی است. چرا که در نظافت محیط آپارتمان شما با یک فضای ۵۰ تا ۲۰۰ متری مواجه هستید. اما منازل ویلایی عمدتا متراژ بالایی دارند و به علت داشتن حیاط، انباری، حوضچه و محیط داخلی ساختمان زمان بیشتری از نظافت کننده می­ گیرند. برای نظافت منازل ویلایی نیاز است، فرد متخصص کاملا با تجربه باشد تا نظافت به خوبی صورت گیرد.

نظافت خانه های لوکس

معمولا این خانه دارای متراژ زیاد مجهز به استخر، جکوزی، حیاط بسیار بزرگ، آلاچیق و ساختمان داخلی مجلل دارای اتاق های زیاد، راه پله و سالن پذیرایی وسیع هستند. نظافت این منازل بسیار زمان بر و طولانی می باشد و عمدتا باید به صورت گروهی صورت گیرد که در این زمینه تیم نظافت منزل نازی آباد می‌تواند در خدمت مردم عزیز این منطقه باشد.

ویژگی های تیم نظافت منزل در نازی آباد

تیم نظافت منزل در نازی آباد با نگرانی شما همشهریان عزیز آشنا بوده و به شما این اطمینان را می دهد؛ که متخصصان این مجموعه از نظر اخلاقی کاملا مورد تایید بوده و دارای گواهینامه سوء پیشنه و عدم اعتیاد می باشند و از سوی دیگر کاملا به اصول نظافت منزل آشنایی دارند. به همین دلیل شما می توانید، نظافت خانه ی خود را با خیال راحت به این گروه بسپارید.

مهم ترین بخش ها در نظافت منزل در نازی آباد

مهم ترین قسمت در نظافت منزل آشپزخانه می باشد. چرا که این محیط عمدتا زودتر از مکان های دیگر کثیف می شود و در صورت نظافت به موقع می تواند به مکانی برای تجمع حشرات موذی و جوندگان مانند موش تبدیل شود. از سوی دیگر به این علت که معمولا غذا در آشپزخانه طبخ می شود. در صورت آلوده بودن محیط می تواند باعث انتقال انواع بیماری ها گردد.

دومین بخش مهم در منزل حمام و سرویس بهداشتی می باشد. این مکان ها نیز مانند آشپزخانه به علت وجود رطوبت می تواند به محلی برای تجمع حشرات و رشد انواع باکتری ها و قارچ ها مبدل شوند. حتی بی توجهی به نظافت این مکان ها می تواند باعث ایجاد بوی نامطبوع در محیط خانه شود. پس این مکان ها باید همیشه و به صورت مرتب نظافت شود.

یکی از مکان های بسیار مهم در منازل راهروها و راه پلهها می باشد. این مکان ها به علت رفت و آمد زیاد معمولا سریعا کثیف می شوند. مخصوصا در مکان هایی که چندین خانواده از راه پله ی مشترک استفاده می کنند. تماس دست افراد مختلف با میله های راه پله می تواند باعث ایجاد آلودگی شود که باید هر چند وقت یک بار تمیز شود.

یکی از مکان های مهم در خانه های آپارتمانی و ویلایی پذیرایی می باشد. معمولا پذیرایی بیشترین مساحت خانه را به خود اختصاص می دهد و نظافت کف آن و گرد گیری وسایل در این مکان بسیار مهم است. تمامی خانه ها دارای اتاق خواب هستند. اتاق خواب مساحت کمی دارد و نظافت آن هم نیاز به ظرافت خاصی دارد تا به دیوارها و وسایل داخل اتاق آسیبی وارد نشود.

نظافت منزل در نازی آباد - شرکت نظافتی نازی آباد - آریا پاک
نظافت منزل در نازی اباد – آریا پاک

ویژگی نظافتچی های شرکت آریاپاک

شخصی که به عنوان نظافتچی وارد خانه ی یک شخص می‌شود و به عبارت دیگر در حریم خصوصی افراد قرار می گیرد باید از نظر اخلاقی شرایط ویژه ای داشته باشد. در ادامه به ویژگی های پرسنل تیم نظافت منزل در نازی آباد اشاره می کنیم.

  1. فرد نظافت کننده باید با تجربه و مسلط باشد.
  2. نظافتچی باید خوش اخلاق، مودب و با حوصله باشد.
  3. فرد نظافت کننده باید تمیز و منظم باشد.
  4. نظافت کننده باید تمرکز خود را روی نظافت حفظ نماید و از کارهای متفرقه بپرهیزد.
  5. نظافتچی باید با انواع مواد شوینده و طرز استفاده از آن ها آشنا باشد.
  6. نظافت کننده باید به حرف کار فرما توجه نموده و کار را مطابق میل او انجام دهد.
  7. نظافت چی باید موازین اخلاقی و شرعی را در حین کار در منزل اشخاص با جدیت رعایت نماید.

پیشنهاد ما به شما

تیم ما در نازی آباد در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی خود را به منزل شما اعزام می نماید. تمامی پرسنل این مجموعه متخصص و آموزش دیده هستند و این موضوع باعث می شود، نظافت منزل شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداکثر سرعت انجام شود. هم چنین افراد این مجموعه کاملا قابل اعتماد می باشند. بنابراین هیچ گونه نگرانی در زمینه ی امنیت خانه و محل سکونت خود نخواهید داشت.

شرکت آریاپاک به عنوان بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران است که در تمامی مناطق تهران آماده خدمت رسانی می باشد.
این مجموعه با بهره گیری از نیرو های متخصص، دستگاه های مدرن و زمان بندی دقیق به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های خدماتی نظافت منزل جنوب تهران شناخته می شود.
شما سروران گرامی می توانید با مراجعه به سایت آریاپاک از کلیه خدمات موجود در زمینه نظافت منزل و ساختمان خود بهره مند شوید.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت از خدمات نظافتی آریاپاک با همکاران ما در ارتباط باشید.
با تشکر از همراهی شما بزرگواران

تحریریه آریاپاک