با خدمات نظافت شرکت محیط کاری امن داشته باشید

چگونه محیطی امن برای کارمندان خود ایجاد کنیم؟

در روزهایی که انواع بیماری‌های ویروسی در اطراف ما هستند، نباید از روش های استاندارد تمیز کردن محیط اطراف خود غافل شویم. چرا که اگر در محیطی تمیز زندگی نکنیم، در نهایت بیمار می‌شویم. کارفرمایان نیز با یافتن راه‌های جدید برای تمیزی بیشتر محیط کار، می‌توانند در حفظ سلامتی کارگران خود سهیم باشند.

تمیزی محیط کاری برای شخصیت برند و نگرش مشتری از شرکت اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین نقش مهمی برای سلامت و رفاه کارکنان ایفا می کند و می‌تواند به طور مستقیم بر بهره وری از طریق جلوگیری از غیبت از کار تأثیر بگذارد.

خدمات نظافت شرکت قابل اعتماد را بیابید

گاهی اوقات، از نظافت محل کار خود غافل می‌شویم، که این می‌تواند باعث از بین رفتن روحیه کارکنان شرکت شده و کارایی آنها را پایین بیاورد.

سرویس‌دهنده‌های نظافتی مانند آریاپاک راه‌های جدیدی را برای تمیز کردن سطوح و تجهیزات الکترونیکی شما پیشنهاد می‌کند. پس از تمیز کردن سریع محل کار، کارمندان شما می توانند از کار در یک فضای اداری مرتب لذت ببرند.

از کارمندان خود بخواهید میز خود را تمیز کنند.

برای افزایش  سلامتی کارکنان، آنها را تشویق کنید تا عادات نظافتی مانند تمیز کردن میزهای خود و تمیز کردن مواد ریخته شده روی صندلی‌هایشان را قبل از رفتن به خانه انجام دهند.

خطرات بالقوه را حذف کنید

بهترین راه برای ایمن کردن محل کار، حذف همه خطرات است. همانطور که در فرآیند تمیز کردن دقیق پیشرفت می‌کنید، تهیه لیستی روزانه از کارهایی که باید در محل کار انجام دهید برای کمک به حذف خطرات احتمالی ضروری است.

همانطور که کارکنان شما یاد می گیرند که بعد از اتمام ساعت کاری میز خود را تمیز کنند، آگاهی و قدردانی بهتری نسبت به یک فضای مرتب پیدا می‌کنند. علاوه بر این، در اینجا مواردی است که باید در لیست کارهای روزانه خود قرار دهید.

  • هنگام خروج از خاموش بودن سماور و دستگاه های گازسوز مطمئن شوند.
  • چراغ‌ها را خاموش کنند.
  • پنجره ها را ببندند و پرده ها را بکشند.

با یک فضای اداری تمیز، اولین تاثیر مثبت را ایجاد کنید

گرد و غبار، کثیفی، بوی نامطبوع و موارد دیگر را با خدمات نظافت شرکت آریاپاک از ساختمان اداری خود دور کنید. یک دفتر کار تمیز و درخشان، حرفه ای بودن را نشان می‌دهد و فضای کاری سالم را برای کارمندان شما ایجاد می‌کند. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک برنامه نظافت سفارشی برای دفتر شما ایجاد کنیم که نیازهای نظافتی شما را برآورده کند.

نظافت ساختمان های اداری

چه فضای شما بزرگ باشد و چه کوچک، متخصصان آریاپاک می توانند دفتر کثیف شما را به فضایی بی‌عیب و نقص تبدیل کنند که بهره وری و روحیه کارکنان را افزایش می دهد. متخصصان نظافت شرکت ما از روش ها و محصولات تمیزکاری استاندارد صنعتی استفاده می‌کنند تا تمیزی عمیقی را ارائه دهند که واقعاً شما و کارمندان و مشتریان‌تان را شیفته خود کند. از لابی ها، دفاتر، فضاهای اداری باز، آشپزخانه ها، اتاق های کنفرانس و موارد دیگر، همه را تمیز می‌کنیم.

نظافتچی شرکت

ما اهمیت ایجاد روابط قوی با مشتری را درک می کنیم

ما بالاترین استانداردهای عملکرد صنعت نظافت را ایجاد کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که شما به طور مداوم از بهترین سطوح خدمات نظافت اداری در اماکن تجاری بهره مند می‌شوید. با آریاپاک، یک شریک واقعی دارید. ما خطوط ارتباطی را باز نگه میژداریم و هر زمان که به ما نیاز داشته باشید به نگرانی ها یا سوالات شما پاسخ می دهیم.

مزایای آریاپاک در حوزه نظافت شرکت

  • بیش از ۷ سال تجربه در صنعت نظافت در تهران
  • متخصصان نظافتی آموزش دیده حرفه ای
  • تعهد به بالاترین کیفیت تمیزی
  • ارایه خدمات تخصص برای نیازهای خاص صنعت
  • امکان نظافت در طول روز و شب
  • راهکارهای نظافت سفارشی

برای تمیزکاری روزانه، هفتگی و ماهانه می‌توانید از خدمات نظافت شرکت آریاپاک استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هفت =

رزرو تلفنی نظافتچی