شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 22374197

نظافت منزل لویزان – شرکت نظافتی در لویزان

یکی از دغدغه های خانم‌های ایرانی نظافت منزل هستش که ما برای شما خدمات بسیار عالی می‌توانیم تهیه کنیم. باید به این نکته توجه داشت که عید نوروز تنها بهانه ای است برای نو شدن زندگی . در واقع با نظافت منزل روح و جسم شما تازه خواهد شد و جامعه به سمت تراوت و […]

یکی از دغدغه های خانم‌های ایرانی نظافت منزل هستش که ما برای شما خدمات بسیار عالی می‌توانیم تهیه کنیم. باید به این نکته توجه داشت که عید نوروز تنها بهانه ای است برای نو شدن زندگی . در واقع با نظافت منزل روح و جسم شما تازه خواهد شد و جامعه به سمت تراوت و شادابی پیش خواهد رفت. از طرفی با بالا بردن سطح بهداشت برای سلامتی خودمان گامی را بر خواهیم داشت و با این کار طول عمر خود را افزایش خواهیم داد، زیرا با کثیف بودن خانه افکار منفی و ناراحت کننده ای افکار مارا پر خواهد کرد، از طرفی آلودگی ها برای جسم و جان ما ضرر خواهد داشت .

این ۳ اصل را در زندگی خود هیچگاه فراموش نکنید:

 1. با نظافت خانه هوایی که تنفس می کنید نیز تمیز تر می شود و باعث شادابی شما خواهد شد.
 2. در صورت نظافت دوره ای و کوتاه مدت هزینه نظافت منزل شما کاهش پیدا می‌کند.
 3. تمیز کردن دوره ای مبل ها و فرش و صندلی ها باعث میشود تا عمر آنها افزایش پیدا کند و در واقع کثیفی به بافت آنها رخنه نکند.

ویژگی های منحصر به فرد شرکت آریاپاک:

 1. دارا بودن نیروهای حرفه ای ، قابل اعتماد .
 2. تضمین کیفیت خدمات ارائه شده .
 3. نظارت بر نحوه کار نیروها تا پایان کار .
 4. ارسال نیرو به تمام شمال تهران از جمله لویزان و جنوب تهران .
 5. دارا بودن نیروهای زن و مرد .
 6. تمامی نیروها آموزش دیده اند .
 7. با ادب و احترام با شما برخورد خواهد شد .
 8. وقت شناس بودن نیرو ها .
 9. توانایی در تمیز کردن خانه های ویلایی
 10. توانایی در تمیز کردن خانه های آپارتمانی و مجتمع های مسکونی

آیا جنسیت نظافتچی منزل تاثیر در کار وی دارد ؟

در زمان استخدام نظافتچی همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که شما دنبال نظافتچی مرد هستید و یا نظافتچی خانم ، که این کار باعث میشود که قبل از ارسال نظافت چی روی این موضوع فکر کنید که مرد بهتر است و یا خانم ؟ در اکثر مواقع نظافت چی های مرد دارای قدرت بدنی بیشتری هستند و نظافت چی های خانم دارای دقت و در واقع ریز بینی بیشتری هستند. پس اگر خانه شما در وضعیتی ست که نیاز به کارهای سنگین دارد مثل دیوار تمیز کردن و کارهای سنگین این چنینی من به شما توصیه می کنیم که نظافتچی مرد داشته باشید ولی در صورتی که مثلا خانم شما تنها در خانه هستند و نگرانی های این چنینی دارید می توانید از نظافتچی خانم استفاده کنید. در مواردی هم که نظافت منزل لویزان شما نیاز به ریزه کاری دارد مثل تمیز کردن آشپزخانه و کمد ها و غیره حتما از یک نظافتچی خانم استفاده کنید چون به موارد این چنینی تسلط بیشتری دارد.

نظافت منزل لویزان

ویژگی های اصلی یک نظافتچی منزل خوب چیست؟

 • دقت بالایی داشته باشد و باعث آسیب به کالاهای صاحب خانه نشود
 • امانتدار باشد.
 • بسیار بادقت و مسئولیت پذیر باشد.
 • با تجربه و مسلط به کار باشد.
 • ظاهر آنها آراسته و تمیز میباشد.
 • خوش برخورد و مودب .
 • در هنگام نظافت منزل تمرکز کافی داشته باشد و از حرف زدن بیخودی امتناع کند .
 • با مواد شوینده و نحوه صحیح استفاده از آن‌ها آگاه باشد.
 • هنگام نظافت منزل به نکاتی که صاحب خانه به وی میگوید با دقت گوش کند .
 • زمان شناس باشد و در واقع سر زمان مشخص حضور پیدا کند

آیا نیاز به تهیه وسایل برای نظافتچی میباشد ؟

در حالت کلی زمانی که نظافت چی به منزل شما فرستاده میشود خود صاحب خانه باید دارای امکانات اولیه باشد مانند : تی، جارو دستی، جارو برقی، شامپو فرش، چندین دستمال تمیز، روزنامه یا کاغذ برای تمیزکردن شیشه ها، تشت یا سطل، پودر شستشو، دستکش و غیره . ولی در صورتی که شما هر یک از لوازم ضروری را در منزل نداشته باشید می توانید با هماهنگی با شرکت آریاپاک و البته قبل از ارسال نیرو هماهنگی صورت گیرد تا نیروهای ما وسایل مورد نیاز را با خود آورده و فاکتور خرید کالا به شما تحویل داده خواهد شد.

نظافت منزل های معمولی شامل چه بخش هایی ست؟

به صورت کلی میتوان گفت خدمات نظافتی منزل لویزان شامل این موارد میباشد: تمیز کردن پنجره های، جارو کشیدن کل منزل، گردگیری منزل، در صورت نیاز تمیز کردن دیوار، تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام، تی کشیدن کل خانه، تمیز کاری کل آشپزخانه با توجه به معیار های صاحب خانه، جابه جایی وسایل سنگین خانه مثل تخت خواب و غیره و تمیز کردن زیر آنها، تمیز کردن تک تک لوستر ها، تمیز کردن دریچه های کولر و در نهایت هر بخشی از خانه مثل انباری و غیره که صاحب خانه صلاح بداند باید تمیز گردد .

آیا خدمات نظافتی منزل لویزان برای مجتمع مسکونی و آپارتمان نیز میباشد ؟

بله شرکت نظافتی آریاپاک تمامی خدمات مربوط به کار های مجتمع های آپارتمانی از جمله : نظافت راه پله ها،  پارکینگ، آسانسور، حیاط، پشت بام و شیشه های درون راه رو ها و غیره را می تواند برای شما انجام دهد .

نحوه کار نیروهای أریاپاک و خدمات نظافتی منزل لویزان

پس از ارسال نیرو به منزل شما نظافتچی ما یک بررسی کلی خواهد نمود و کار خود را از قسمتی که شما تعیین می کنید شروع خواهد نمود , این نکته قبل ذکر است که خدمات شرکت آریاپاک تمامی جزء جزء خانه را شامل میشود و در صورت نیاز شما ما می توانیم پارکینگ، حیاط، راه پله، پشت بام و بقیه جاهایی که شما نیاز داشته باشید را نیز نظافت کنیم.

با توجه به اینکه محله لویزن در منطقه ۴ تهران واقع شده شرکت آریاپاک میتواند در کمترین زمان ممکن نیروهای نظافتچی خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد پس زمان را از دست ندهید و همین امروز با ما تماس بگیرید.