شرکت خدمات نظافتی آریاپاک - 22374197

نظافت منزل شیان – شرکت خدمات نظافتی شیان

نیاز به نظافت منزل در محله شیان تهران دارید؟ شرکت نظافتی آریاپاک در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند.

همانطور که می دانید منزل شما به مرور زمان کثیف خواهد شد و منازلی که در مناطق شمالی تهران هستند به دلیل نزدیک بودن به کوه و باغ هایی مثل پارک جنگلی لویزان آلودگی های خاکی در منزل شیان، نیاوران، ازگل، دارآباد و ارتش بیشتر از داخل شهر است. در مناطقی که داخل شهر و داخل بافت شهر است این آلودگی ها بیشتر به شکل دوده دیده می شود. در این مقاله سعی می کنیم تا شما را با مواد و وسایلی که مناسب برای تمیز کردن منزل است نام ببریم و شما را برای نظافت منزل بیشتر آماده کنیم.

لوازم مورد نیاز برای تمیز کردن منزل شیان

در قسمت زیر یک لیست کامل از لوازمی که برای تمیز کاری خانه نیاز دارید تهیه شده است که می‌توانید قبل از هر بار تمیز کاری به این لیست نگاه کنید و خود را آماده تمیز کاری کنید.

نظافت منزل شیان

لوازم مورد نیاز برای تمیز کردن منزل شیان

  • سطل یا تشت: شما همواره به سطل و یا تشت برای ریختن آب و در نهایت مخلوط کردن آن با مواد شوینده دارید تا بتوانید به راحتی به تمیز کاری و تی کشیدن خانه و یا تمیز کردن دیوار ها بپردازید.
  • فرچه توالت: یک فرچه برای تمیز کاری ای سرویس بهداشتی همواره داشته باشید و ۱ فرچه توالت برای دکور داخل دستشویی داشته باشید. این کار باعث میشود تا ظاهر سرویس دستشویی شما زیباتر و زیبا تر باشد و در زمان تمیز کاری از فرچه ای که دکور است استفاده نمیکنید و دردسر نخواهید کشید.
  • پارچه های تمیز (پارچه های میکرو فایبر بهترند) : باید چندین و چند دستمال در اندازه و رنگ های مختلف داشته باشید تا راحتر بتوانید به تمیز کاری منزل خود برسید . بهتر است پارچه های بی رنگ را برای تمیز کردن مبلمان خود استفاده کنید تا با این روش رنگ موجود در پارچه ها به داخل مبلمان شما وارد نشود.
  • تی: همواره شما نیاز به یک تی تمیز و بلند دارید تا کار های تمیز کاری زمین را با آن انجام دهید
  • پارچه ای بزرگ: یک پارچه بزرگ و سفید نیز داشته باشید تا بعد از تی کشیدن زمان را با آن خشک نمایید تا لکه ها بر روی زمین باقی نمانند
  • روزنامه: بهتر است به تعداد مناسب روزنامه برای تمیز کاری های مربوط به شیشه های خود استفاده نمایید در بعضی موارد ممکن است به دلیل تمیز بودن حدودی پنجره ها نیاز به روزنامه هم نباشد.
  • دستکش و ماسک: برای تمیز کردن سرویس های بهداشتی حتما از ماسک استفاده کنید تا به ریه شما آسیبی وارد نشود ( در صورتی که بعد از تمیز کاری سرویس دستشویی به سرفه افتادید و مشکل تنفسی برای شما به وجود آمد حتما یک لیوان شیر بخورید تا سموم داخل دهان و ریه شما را از بین ببرد) دستش را در تمامی مراحل کار به دست خود داشته باشید تا از این طریق دستان خود را از آسیب دیدن حفظ نمایید.
  • شونده مخصوص تمیز کاری: هر بخشی ازخانه را باید با شوینده مخوصص خود پاک کنید. حتما در زمانی که می خواهید از شوینده استفاده کنید نوشته های روی آن را مطالعه نمایید. به شدت مراغب مبل های چرمی خود باشید چون اکثر مواد شوینده باعث می شود تا پوسته ی چرم از بین برود. برای تمیز کردن شیشه ها حتما از شیشه شور استفاده نمایید و برای اینکار بهتر است کثیفی های اولیه را با روزنامه تمیز کنید. بهتر است برای شستن شیر آلات نیز از شوینده های مخصوص استفاده نمایید چون شیرآلات منزل به شدت قیمت آنها افزایش یافته و باید با مراقبت آنها را تمیز کنید تا در زمان شستشو از بین نروند. حتما از شوینده های سفید کننده قوی در زمان شستشوی سرویس دستشویی استفاده کنید تا بتوانید تمیزی بیشتری به آن بخش از خانه خود بدهید به یاد داشته باشید شوینده های قوی دارای مواد شیمیایی مضری برای بدن هستند پس حتما از دست کش و ماسک استفاده کنید.

نکته پایانی: در زمان تی کشیدن بر روی سنگ ها و یا سرویس بهداشتی مراقب باشید از مواد شوینده مناسب استفاده کنید تا رنگ سنگ های شما از بین نرود و در واقع ماده شوینده رنگ اصلی سنگ شما را نخورد.

دسته بندی دستمال هایی که در تمیز کاری استفاده می‌کنید

بد نیست این نکته رو به شما یاد آوری کنیم نظم و نظام داشتن در تمیز کاری بسیار شما را کمک خواهد کرد. همواره سعی کنید از دستمال های میکرو فایبر با رنگ بندی های گوناگون برای نظافت منزل شیان استفاده نمایید. این کار برای آن است که مثلا همواره رنگ آبی را برای شستشو و گرد گیری مناطق آشپزخانه استفاده کنید و رنگ دیگر را برای گرد و گیری حال و پذیرایی و اتاق خواب استفاده کنید و یک رنگ دیگر را مختص سرویس دستشویی خود استفاده کنید تا به این صورت آلودگی ها و میکروب های مربوط به هر بخش از خانه را به بخش دیگر انتقال ندهید و به یاد داشته باشید که در زمان شستن این دستمال ها همه را با هم قاطی نکنید. چون در صورتی که خوب این دستمال ها را نشورید تمامی میکروب ها با یک دیگر مخلوط خواهند شد. سعی کنید سرپوش تی ها را نیز هر بار بعد از تی کشیدن به صورت کامل شستشو دهید تا کثیفی های آن در داخل تی باقی نماند و بار دیگر به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری: همانطور که در این مقاله دیدن شما نیاز به فراهم کردن تعداد زیادی از وسایل برای شروع تمیز کاری هستید و بهتر است هر وسیله را برای بخشی از خانه خود استفاده کنید و از هر شوینده مخصوص برای تمیز کاری آن بخش استفاده کنید تا به وسایل خانه خود آسیب نرسانید.

پس بهترین راه حل برای آنکه خود را درگیر این مسائل نکنید این است که شما وسایل مربوط به نظافت منزل در شیان را تهیه کنید و روش استفاده از این وسایل و شوینده ها را به نیروهای شرکت آریاپاک بسپارید. ما به شما این تضمین را می دهیم که وسایل خانه شما به بهترین شکل ممکن تمیز خواهیم کرد و در نهایت به هیچ یک از وسایل شما آسیبی نخواهد رسید. پس شک نکنید و همین امروز با ما تماس بگیرید.